Regały na dokumenty

Posted on

Regały na dokumenty biurowe na sklepikaria.pl to doskonałe regały, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Dzięki bardzo dobrej jakości wykonania i wysokiej klasy materiałów użytych do ich produkcji jesteśmy pewni ich jakości oraz tego, że nadają się do każdego pomieszczenia. Regały na dokumenty metalowe znajdują zastosowanie nie tylko do sklepu ale również biura rachunkowego, biura obsługi prawnej, instytucji publicznej, uczelni, biblioteki, czytelni oraz kancelarii adwokackiej. W zależności od tego co zamierzacie na nich przetrzymywać postaramy się podpowiedzieć wam który regał będzie najlepszy.

Wytrzymałe Regały na Segregatory – Regały Metalowe na Zamówienie

Wysoka jakość wykonania i doskonałej jakości profile użyte do ich produkcji pozwolą bez obaw przechowywać na nich najcięższe rzeczy oraz większe ilości segregatorów. To właśnie jakość wykonania regałów metalowych jaka przyświeca naszej ofercie odróżnia nasze regały od regałów marketowych. Nasze regały są w ofercie zawsze dlatego możesz je dowolnie konfigurować, zestawiać i rozbudowywać w dowolnym czasie dzięki czemu cała zabudowa wygląda idealnie i pasuje do siebie w każdym calu.

Regały Biurowe – Wytrzymałe Regały Metalowe

regały biurowe

Określ sam powierzchnię do zabudowy regałowej na której mają stać regały na dokumenty. Podaj wymiary oraz określ co zamierzasz na nich przechowywać. Regały metalowe 2 półkowe, 3 półkowe lub 4 półkowe dobierzemy do Twojego pomieszczenia. Nasze regały metalowe dzięki solidnej konstrukcji możesz ustawiać przy ścianie, samodzielnie lub łączyć w ciągi regałów. nasze regały na dokumenty można łączyć plecami jeżeli takie ich ustawienie jest najbardziej optymalne i pasuje do Twojego pomieszczenia.

Regały na Dokumenty

Wszystkie regały metalowe na dokumenty są bardzo łatwe w montażu. Można je skręcać przy użyciu nakrętek i śrub. Całość jest wykonana z blachy zimnowalcowanej, lakierowanej farbą proszkową. Jeżeli zamierzasz dobrać odpowiednio regały do pomieszczenia kolorystycznie napisz jakiego koloru potrzebujesz. Postaramy się poza kolorem standardowym dobrać za dodatkową opłatą regały na dokumenty z palety kolorów RAL na indywidualne zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *